dori67

[Cerere] Helper - dori67

Recommended Posts

• 1) Nickname în joc: - dori67
  • 2a) Vârsta:- 16
  • 2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 5040927
  • 3) Deții cont de Minecraft cumpărat?: - Am detinut
  • 4) Ce experiență ai ca și jucător de Minecraft? - nu stiu cati ani ,oricum multi,dar stiu foarte bine ca m-am apucat cand aparuse 1.6
  • 5) Ai avut vreodată funcții pe alte servere de Minecraft? Dacă da, ce funcții ai avut și pe ce perioadă? Detaliază. - Am avut functie de Moderator pe un server de roleplay,numai ca o fost scump hostul si ownerul nu-si facea nici macar banii de host,asa ca l-a inchis.
  • 6) Ai citit regulamentul serverului?: - Da
  • 7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival? [comanda /ar check]: - deocamdata am 15 ,dar pana maine fac sigur 24
  • 8) O scurtă descriere personală a comportamentului și activităților tale de zi cu zi pe server (minim 20 de cuvinte) - Intru deobicei de dimineata pana pe la 2-3 ,iar de pe la 8-9 cand ajung acasa stau pana ma ia somnul.iar la comportament,nu am avut probleme cu nimeni ,am ajutat playeri cu resurse fara a cere ceva in schimb.
  • 9) Consideri că poți lucra în echipă cu restul membrilor din grup?:(minim 10 cuvinte) - Desigur,cum am mai fost intr-o echipa stuff,eu zic ca am putina experienta si cu siguranta as putea coopera si a aduce idei noi.
  • 10) Ce te face să crezi că ești menit pentru această sarcină? (minim 10 cuvinte)  - deoarece sunt multi playeri care nu joaca de mult pe sv (ma refer toata perioada serverului,decand se numea egaming) si au nevoie sa fie ajutati cu anumite comenzi sau anumite informatii.
  • 11) Ce beneficii ar aduce prezența ta în cadrul grupului? (minim 10 cuvinte)  - Inca un membru activ ,dispus sa ajute.
  • 12) Cum poți descrie actualii membri ai grupului de Helperi? (minim 10 cuvinte)  - Stiu numai un helper care m-a ajutat sa gasesc textul acesta pentru depunure de helper,asa ca eu zic ca sunt de treaba si isi fac meseria.
  • 13) De ce vrei să oferi ajutor serverului PlAY.lightCraft.RO? (minim 10 cuvinte)  - Deoarece sunt putini membrii staff si nu ar strica inca o mana de ajutor. "unde-s multi puterea creste"
  • 14) Câte voturi ai acordat până acum serverului? [comanda /vote] - deocamdata doar 5 voturi,si ma joc cam de vreo 6 zile
  • 15) Dacă vei fi acceptat pentru teste ești sigur că deții bagajul de cunoștințe necesar să ajuți orice jucător? - Da
  • 16) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunității? (LightCraft.RO/discord) - Inca nu is pe sv dar o sa intru (dorian o sa fie nicknameul)OPTIONAL [Cerinte optionale, pentru șanse mai mari la funcția de Helper daca doriti sa adaugati in cerere:]
  • 17) Ai vreo donație VIP efectuată? Dacă da, ce sumă? -Deocamdata nu am,dar poate sa urmeze pe viitor 
  • 18) Ești abonat la canalul Ownerului, VRazvan? (LightCraft.RO/VRazvan) : - Da
  • 19) Ai apreciat videoclipul de prezentare a serverului? -Da
  • 20) Ai lăsat un comentariu și ai adăugat serverul la favorite pe Minecraft-MP? (LightCraft.RO/vote) : - Da

Pentru a putea face cerere de Helper este nevoie de 24 de ore de activitate pe /ar check

T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.